Medarbetare

Siri Lindgren

Advokat, partner och kontorschef

siri@advokathelsing.se

Läs mer

Anna Meijer

Advokat och partner

anna@advokathelsing.se

Läs mer

Christina Bjerke

Advokat och partner

christina@advokathelsing.se

Läs mer

Malin Carlsson

Advokat

(Föräldraledig)

malin@advokathelsing.se

Sofia Serle - Advokatbolaget Helsing

Sofia Serle

Biträdande jurist

sofia@advokathelsing.se

Torsten Andersson

Advokat, i kontorsgemenskap med Advokatbolaget Helsing

torsten@advokathelsing.se

Läs mer

Madeleine Kremer

Advokatsekreterare och ekonomiansvarig

madeleine@advokathelsing.se